Álláslehetőség. Óvodapedagógus

A Nyíregyházi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola a Waldorf-pedagógia iránt nyitott óvodapedagógust keres teljes munkaidős foglalkoztatásban határozott időre.
A Waldorf Óvoda 1996 óta működik a városunkban, vegyes korosztályú csoportban neveli a gyerekeket Waldorf-szemléletben. Az óvoda a Waldorf Iskola tagintézménye. Gyakorlott és odaadó pedagógusaink és óvodás gyermekeink mellé keresünk egy elhivatott és a Waldorf-pedagógia iránt érdeklődő pedagógust!
Olyan jelentkezőket várunk, akik rendelkeznek óvodapedagógusi végzettséggel és nyitottak a Waldorf-pedagógia megismerésére.
Munkavégzés helye:
4400 Nyíregyháza, Kert köz 8.
Telefonos elérhetőségünk: 06 42 500 870 .
Jelentkezni szakmai önéletrajz csatolásával lehet a nyiregyhaziwaldorf@gmail.com e-mail címen.