Kedves Érdeklődő!

Ebben az évben a mi iskolánk ad otthont a Martin Keizer művészeti tábornak, valamint szeptembertől a következő tanévet átölelve havonta egy szombati napon a Martin-kurzusnak.

A korábbi képzéseken való részvétel nem feltétele a táborba való jelentkezéshez.

Idén a TÉMA:

„HOGYAN VEZET AZ ÚT A RÉGIBŐL AZ ÚJBA” MŰVÉSZETI MŰHELY – Michelangelo- Rembrandt- Paul Klee- Joseph Beuys segítségével

Időpontja: 2019. július 26-29.

Helye: Nyíregyházi Waldorf Iskola, Nyíregyháza Kölcsey u. 8.

Technikák: formarajz, festés, lazúrozás, szénrajz, agyagozás.

A képzés 3 éves ciklusban mozog, Nyíregyházán kívül Hámor és Debrecen vett részt a keleti régió Martin-képzéseinek lebonyolításában, éves váltásokban. A táborok iránt más városok Waldorf-közösségei is nyitottak, a műhelyben megfordultak már szolnoki, szegedi, kecskeméti iskolákból is alkotó szülők, pedagógusok, külsős érdeklődők.

KATTINTS IDE A JELENTKEZÉSI LAP KITÖLTÉSÉHEZ >>

Várunk szeretettel minden alkotni, önmagát jobban megismerni vágyó érdeklődőt!

Nyíregyházi Waldorf Iskola

Ki ne érezné úgy, hogy az élet olyan út, amin végighaladva folyamatosan tanulunk, változunk?

2019 júliusban Martin Keizer művészeti terapeutával tarthatunk és megtapasztalhatjuk, hogyan fejlődik az empátia a művészeti tevékenység által.

GYERE ÉS VEGYÉL RÉSZT A NYÍREGYHÁZI WALDORF ISKOLA NYÁRI TÁBORÁN!

A 4 nap részvételi díja 24.ooo Ft

Ha biztos vagy benne, hogy itt szeretnél lenni, de tanácstalan vagy a szálláskeresésben, igény szerint segítünk. Ezzel kapcsolatban keresd Bajnóczi Szilvi (+36 30 571 4029) sz1bajnoczi@gmail.com vagy Bálint Ágnes (+36 70 380 9094) szülőtársunkat.

Szálláslehetőséget korlátozott számban tudunk az iskolában biztosítani. Ha ez a megoldás megfelelő számodra, jelezd felénk a jelentkezési lapon.