Gimnáziumi éves drámák

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a Nyíregyházi Waldorf Iskola Gimnáziumának éves dráma előadásaira!

2019.06.06-án, Csütörtökön három előadáson vehettek részt.  Helyszín: Nyíregyházi Waldorf Iskola ebédlője

17:00-tól a 10. osztály a Társkeresők drámáját tekinthetitek meg. De vajon ki lépett félre?
18:00-tól a 11. osztályt követhetitek egy világ végén található hotelbe a TERRA REVERSO-ba, ahol váratlanul futnak össze emberek. Vagy mégsem?
19:00-tól a 9. osztály családi komikumát tekinthetitek meg. De vajon ki az a Károj?
Minden kérdésre választ kaphattok, ha velünk tartotok ezen a késői délutánon.
drama_plakat.jpg

2019.06.07-én, Pénteken, 16:00-tól a 12. osztály éves drámáján vehettek részt. Címe A MESEUTÓ. Helyszín: Nyíregyháza, Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola, Bethlen Gábor utca 30.

12_meseauto.png

Várunk mindenkit szeretettel!