A gimnáziumi 12. osztály záróelőadásai

Április 21 és 22-én voltak idén a 12. osztály éves munkáit bemutató előadások. A legtöbb esetben egy éves kutató munka előzi meg a dolgozatok megírását és a művészi munka elkészítését. Mint minden évben, idén is megtalálta az osztály összes diákja a saját témáit és az ezzel járó kihívásait.

Mindenkivel szemben volt egy elvárás, amit meg kellett ugrani. Nos ez idén mindenkinek sikerült. Változatos és színes előadásoknak voltunk szem és fültanúi. Egészen a pirolízistől,a lovasterápián, a sör és pálinkafőzésen keresztül, a CGI-on át az egészséges életmódot és táplálkozási rendellenességeket megismerve a techno-ig. Látszott az előadásokba fektetett idő és munka. De ez csak az első lépés volt az osztály útja során, ami végül a drámával vagyis ebben az esetben egy filmbemutatóval és utána ballagással fog végződni. Kívánunk ehhez nekik erőt és kitartást!
Köszönjük az opponensek és konzulensek munkáját, a szülők kitartását!