G𝒊𝒎𝒏𝒂́𝒛𝒊𝒖𝒎𝒊 𝒏𝒚𝒊́𝒍𝒕 𝒏𝒂𝒑

𝑲𝒐̈𝒛𝒆𝒍𝒆𝒈 𝒂 𝒈𝒊𝒎𝒏𝒂́𝒛𝒊𝒖𝒎𝒊 𝒏𝒚𝒊́𝒍𝒕 𝒏𝒂𝒑𝒖𝒏𝒌, 𝒏𝒆 𝒎𝒂𝒓𝒂𝒅𝒋 𝒍𝒆, 𝒓𝒆𝒈𝒊𝒔𝒛𝒕𝒓𝒂́𝒍𝒋!
Fedezd fel a Waldorf Gimnáziumi tanulást, regisztrálj Nyílt Napunkra! Szeretettel várunk benneteket a nyílt napunkra, ahol lehetőségetek lesz betekinteni a Waldorf Gimnázium különleges tanítási módszereibe és egyedi környezetébe!
𝐈𝐝𝐨̋𝐩𝐨𝐧𝐭: 𝟐𝟎𝟐𝟑. 𝐧𝐨𝐯𝐞𝐦𝐛𝐞𝐫 𝟏𝟓. 𝟕:𝟒𝟓
Helyszín: Nyíregyháza Kölcsey u. 8. (a parkolás a környéken telített, kérjük, így tervezzenek)
Milyen előnyökkel járhat, ha a Nyíregyházi Waldorf Gimnáziumot választod?
– összetartó közösségbe jöhetsz be minden nap, ahol szinte mindenki ismeri egymást
– kislétszámú osztályba járhatsz, ahol jobb eredményeket érhetsz el
– az érettségire dedikált külön időszak miatt mind a nyelvvizsga, mind az emelt szintű érettségi könnyen fog menni
– a művészeti tevékenységek segítik majd a kreatív gondolkodásod fejlődését
– elmélyülhetsz egy-egy tárgyban az epochális (szakaszos) oktatás miatt
Mindezt megfigyelheted a nyílt napunkon, három féle óra közül választhattok a regisztráció során, ezek az órák párhuzamosan zajlanak:
9. 𝘰𝘴𝘻𝘵𝘢́𝘭𝘺 – 𝘵𝘰̈𝘳𝘵𝘦́𝘯𝘦𝘭𝘦𝘮
10. 𝘰𝘴𝘻𝘵𝘢́𝘭𝘺 – 𝘮𝘢𝘵𝘦𝘮𝘢𝘵𝘪𝘬𝘢
11. 𝘰𝘴𝘻𝘵𝘢́𝘭𝘺 𝘣𝘪𝘰𝘭𝘰́𝘨𝘪𝘢
9. 𝘰𝘴𝘻𝘵𝘢́𝘭𝘺 – 𝘢𝘯𝘨𝘰𝘭
10. 𝘰𝘴𝘻𝘵𝘢́𝘭𝘺 – 𝘮𝘢𝘵𝘦𝘮𝘢𝘵𝘪𝘬𝘢
Utána lesz lehetőség az ebédlőben kerekasztal mellett kérdezni.
Miért érdemes részt venni?
– Ismerd meg a Waldorf-pedagógia egyedülálló szellemiségét és tanítási módszereit.
– Beszélj tanárainkkal és diákjainkkal, és hallgasd meg a személyes tapasztalataikat.
– Fedezd fel iskolánk inspiráló környezetét és tantermét.
Az esemény minden érdeklődőnek nyitott. Ha szeretnéd felfedezni a Waldorf Gimnázium izgalmas világát, kérjük, regisztrálj az alábbi linken: https://forms.gle/KU3NFnTfT5paSSAG8

Csatlakozz hozzánk, találj rá a kreatív tanulás örömére, és fedezd fel a Waldorf Gimnázium különleges közösségét!
Várunk titeket nagy szeretettel!