“Áhítat és alázat”

önnevelő és önfejlesztő művészeti kurzus

Kedves Résztvevők és Érdeklődők!

Szeretettel meghívunk Téged az idén Nyíregyházán megrendezésre kerülő, Martin Keizer által vezetett “Áhítat és alázat” című önnevelő és önfejlesztő művészeti kurzusra.

Ebben az évben is 10 alkalommal van lehetőséged részt venni a kurzuson,havonta egyszer, mindig szombati napon az alábbi időpontokban:

2019-ben
Szeptember 28.
Október 26.
November 23.
December 21.

2020-ban
Január 18.
Február 8.
Március 14.
Április 4.
Május 2.
Június 6.

Következő tábor időpontja: 2020.Július 24-26.

A részvételi díj alkalmanként 5000 forint. Ha 5 alkalmas bérletet veszel – amelyet bármikor felhasználhatsz a kurzus ideje alatt -, 10% kedvezményben részesülsz.

Lehetőséget biztosítunk arra is, hogy támogató jegyet vásárolhass a helyszínen. Így lehetőséget adhatsz arra, hogy más hasonló kezdeményezések is megvalósulhassanak.

Kurzus helyszíne:
Nyíregyházi Waldorf Iskola
Nyíregyháza, Kölcsey utca 8. Szám

Időpont: 10:00 – 17:00

Minden alkalommal büfével látunk vendégül.

A részletekről érdeklődni és részvételi szándékot jelezni Bajnóczi Szilvinél tudod ezen az email címen: Sz1bajnoczi@gmail.com

Szeretettel várunk!